gabinetweterynaryjny24.pl

Pod tym adresem internetowym (gabinetweterynaryjny24.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak tworzycie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich uwag. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swoim serwisie internetowym, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!