gabinetweterynaryjny24.pl

Pod tym adresem internetowym (gabinetweterynaryjny24.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Takie adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno właściwą domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich uwag. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!