gabinetweterynaryjny24.pl

Pod tym adresem internetowym (gabinetweterynaryjny24.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę adresu dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy rzeczy, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich zmian. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może posiadać własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!