gabinetweterynaryjny24.pl

Pod tym adresem internetowym (gabinetweterynaryjny24.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zainteresują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Korzystamy fotografie z największych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich poprawek. Gratis poprawimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swoim serwisie internetowym, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!